| PetreAlexandra2007 a întrebat:

As vrea sa mi iau un Boxer dar nainte am cateva intrebari:

1. Cum trebuie ingrijit?
2. Poate sta afara iarna?
3. Ce mancare sa i dau? ( adica ce firma)

Astept raspunsuri!

Fundaa cel ma bun raspuns

3 răspunsuri:
| Dumitrescu_Emanuel_1974 a răspuns:

E destul de usor sa il ingrijesti dar are nevoie de mult spatiu avand in vedere dimensiunile lui.Cred ca poate sa stea afar iarna foarte putin sau mai mult nu stiu dar poate o ora afara fara haina.Mancarea am auzit ca-i buna cea de la eukanuba

| stefanita12 a răspuns:

1.Trebuie spalat la 3-4 ani(daca nu moare)
2.Da,poate sta afara iarna, daca ii dai lapte si corn rezista
3.Firma de la scoala de la lapte si corn(ii recomand laptele e bun)

| Defne a răspuns (pentru stefanita12):

Daca vrei sa stii laptele nu e bun pentru caini pentru ca le provoaca diaree. Asa ca nu raspunde aiurea