| MyNameIsCata a întrebat:

As vrea sa va intreb ce conditii trebuie sa ii ofer unui Boxer (nu pui) iarna, afara(in curte). Multumesc.

1 răspuns:
| Muhibbi a răspuns:

Mai, am vazut niste poze cu Boxeri pe net si am observat ca adultii nu sunt niste cacanete mici, ci sunt mari. Asa ca trebuie sa ii cumperi o cusca in care sa doarma, din lemn de preferat(cea din metal nu confera atat de multa caldura in interior). In rest... Mancare o data/de doua ori pe zi, apa sa nu ii pui multa in bol cand ii pui ca ingheata poate laughing. Cam atathappy Daca e jucaus, ii poti lua niste jucarii happy