| Kiraa a întrebat:

Asa...hamsterul meu m-a muscat de mana si a iesit mult sange. O sa i se intample ceva daca a inghitit niste sange?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu i se poate intampla absolut nimic.
Stai linistit.

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Nu prea cred ca o sa i se intample ceva daca a inghitit sange, cum nici oamenilor nu i se intampla nimic cand inghite sange.Nu te ingrijora va fi totul bine, Sper ca te-am ajutat Funda?

| instinct a răspuns:

Nu cred ca ar fi o problema, doar in cazul in care e inghitit mult sange, da-i se bea apa si eventual sa manance ceva.

| oanapink a răspuns:

Nu,nu o sa i se intample nimic
la pisica mea i-a cazut un dinte, i-a curs mult sange si l-a inghititlaughinglaughingnu i s-a intamplat nimic.dar totusi da-i ceva de mancare si un pic de apa proaspatahappy