| SebiAdrian69 a întrebat:

Din joaca am primit un deget in gura si am muscat din greseala si a curs sange din degetul ala, nu am inghitit mult sange dar sunt sanse sa patesc ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Ce sa patesti? N-ai ce sa patesti. Stai linistit.

| SebiAdrian69 explică (pentru ciocolatacupiperrosu):

Nu era sangele mau asta e problema happy

| ciocolatacupiperrosu a răspuns (pentru SebiAdrian69):

Nu este nici o problema

| SebiAdrian69 explică:

Nu cred ca se intelege, nu era sangele meu!

| FreddieM a răspuns (pentru SebiAdrian69):

Mari sanse sa devii vampir. Sau zombie. laughing)