| flaviuroman a întrebat:

Ce e mai bun ca un animal de companie un porumbel sau un papagal

Răspuns Câştigător
| nyko98765 a răspuns:

Depinde in ce regiune locuiesti daca locuiesti in zona de munte nu iti lua papagal deoarece nu o sa traiasca
ps eu recomand un catel deoarece cu el te poti juca si el te va iubi mai mult decat papagalul / porumbelul
parerea mea

12 răspunsuri:
| iulia_7948 a răspuns:

O pisica...

| Prezidentul a răspuns:

Depinde ce iti place... In general pasarile nu sunt animale de companie si de aceea iti zic ca mai ok este sa alegi un papagal, din ala vorbitor daca se poate happy

| Bøøgey a răspuns (pentru Prezidentul):

Papagalii nu vorbesc.

| Prezidentul a răspuns (pentru Bøøgey):

Daca nu ai vazut tu pasari vorbitoare (in acest caz papagali) asta nu inseamna ca nu exista. laughing

| Bøøgey a răspuns (pentru Prezidentul):

Iti mai spun odata, pasarile nu vorbesc.

| Prezidentul a răspuns (pentru Bøøgey):

Imita cuvinte, tot una...

| Bøøgey a răspuns (pentru Prezidentul):

Sunete, nu cuvinte.

| Mihaela1964 a răspuns:

Papagalul.

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Papagal!

| ruben112 a răspuns:

Cel mai bine ar fi un papagal perus. este si ieftin si il poti invata sa vorbeasca doar daca este mascul.

| Foxy11 a răspuns:

Papagal,zic eu.