| SomeoneNotInTime a întrebat:

Aveti moartea unui animal de companie pe constiinta? (fie ca ati eliberat un papagal ca ati vrut sa nu mai fie prizonier intr-o colivie, sau ca ati abandonat orice alt animal, etc.)
cum ati trecut peste? v-ati iertat vreodata, desi ati avut intentii bune, dar poate prin actiunea voastra ati omorat un animalut?

3 răspunsuri:
| qest11 a răspuns:

Cand eram copil am taiat o gaina si vreo 5-6 vrabii. Si acum ma mai gandesc la ele cu regret.

| Trandafir_Dan_Sebastian_1905 a răspuns:

Eutanasiați homosexuali

| 123456FOREVER a răspuns:

Eu mi-am pus câinele sa atace un vecin, acel vecin a intrat in spital cu hemoragie și era sa moara dar a supraviețuit. No ragret