| mihaela8005 a întrebat:

Acum 2 zile cineva a aruncat la mine in curte un pui de pisica si l-am pastrat. Eu mai un caine de talie mica( cainele a acceptat-o si se inteleg foarte bine) si o pisica mare( n-o suporta). Aici este problema. Cum pot sa le fac sa se inteleaga? Si mai am o intrebare. Daca am dus puiul de pisica la litiera pisicii mari, este posibil ca pisica mare sa nu mai vrea sa faca acolo din cauza asta?

1 răspuns:
| Diavolo18 a răspuns:

Nu prea ai tu cum sa le faci sa se inteleaga. Cu timpul se vor invata si cu litiera cred ca nu v-a mai face.