| xSunandMoonx a întrebat:

Acum o ora cand veneam acasa am gasit pe drum o pisicuta mica. I-am dat sa manance a baut si apa dar acum miorlaie intruna, cand ma joc cu ea nu mai zice nimic.
Ce pot sa mai ma joc cu ea?
Fundita love struck

5 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Pune-o in fata unei oglinzi, sa vezi ce amuzanta o sa fielove struck. Daca e pui cel mai bine ar fi sa ii dai lapte sa bea. Poti sa cumperi mancare de pisicute sau sa ii dai pui fraged e super bun pentru ea. Dai un ghem, joaca-te cu un laser si pune-l in fata ei, ea o sa stea la panda incercand sa il prinda(poti face asta si cu o jucarie mai mica care poti sa o plimbi de colo, cololaughing). Bafta si sa iti fie pisicuutu sanatoslove struck.

| lore01 a răspuns:

Eu zic sa o lasi putin sa se linisteasca pentru ca e un loc nou pentru ea si e speriata!

| duky a răspuns:

Lavinia talmacel eu is veri din a 5a A era neagra pisica nu-i sa lapte o sa moara

| xSunandMoonx explică (pentru duky):

Scuze dar nu inteleg nimic.hee hee