| Ana2920 a întrebat:

Bună! Acum sunt plecata intr-o vacanta si am lasat pisica mea acasa singura cu fratele meu, care nu prea o baga in seama. Si imi e foarte dor de ea. Stiti ceva care sa ma faca sa nu ma mai gândesc la asta? Acum cateva minute am văzut si ceva trist cu animale, deci sunt si mai trista sad.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este și ea suflet, dacă o iubești. Eu zic să te gândești în continuare la ea, până te saturi, nu glumesc, nu îmi bat joc, așa poți rezolva.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu e singură. happy
Important e că se află in siguranță, nu rătăcește pe stradă.
Mâncare are, apă are... iar când revii tu, te va avea și pe tine.
Chiar dacă ești atașată de ea, timpul va trece repede...
Până atunci, sună-l pe whatssap (video) și îți arată pisicul, de câte ori vrei. Uite un filmulet frumos: https://imgur.com/a/Zbeusw9

| wildthing a răspuns:

Gaseste si tu pe acolo pe cineva care sa iti arate pisica.

| Alverto a răspuns:

Poți să îl suni pe fratele tău și să îți arăte pisica prin camera telefonului, vei vedea că e bine. Nu te mai stresa degeaba, nu ai de ce din moment ce te vei întoarce și o vei revedea.

| Gligore2000 a răspuns:

Daca moare iti cumperi alta.

| Pnin a răspuns:

Îi ceri o poza cu ea, eu așa fac.

| Gabryel85 a răspuns:

Dacă nu-i dă atenție așa cum îi dai tu nu înseamnă că nu are grijă de ea. Va fi îngrijită bine și o vei revedea curând?