| anonim_4396 a întrebat:

Veci...am furat de la un vecin o pisicadon't tell anyone si nu o pot tine acasa la mine ca o sa afle vecinu si ma bate:-ss m`am gandiit sa o trimit lui gigel fratele meu in orasul invecinat prin postabig grin k o sa il vizitez in vacanta de vara si o sa pot sta cu pisica:d trebuie sa o sedez ca sa nu faca zgomot k e si insarcinata as vrea sa o hranesc bine si sa o sedez... dar terbuie sedativ special pentru animale? de unde il pot cumpara?

4 răspunsuri:
| Couragebv a răspuns:

Nu ti-ar palce nici tie sa fi sedata nu? daca ai fi insarcinata.

| Necunoscută a răspuns:

De ce nu mi-o trimiţi mie prin poştă?

P.S-Să fie poştă electronică, te rog.

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscută):

Ce intreb eu si ce raspunde ealaughing

| Necunoscută a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne straight face. Am răspuns la subiect : mai bine mi-o trimiţi mie, ca să nu afle vecinu, inteligento happy