| Eu9777 a întrebat:

Buna, am o cățelușa de 4 kg și aproximativ un anișor (pe care am găsit-o abandonată acum câteva luni). Nu am știut dacă are vaccin așa ca i-am făcut doar o deparazitare atunci și una acum urmând sa facem vaccinul, întrebarea mea este:
La câte zile după a doua deparazitare ii pot face vaccinul?
Multumesc ❤️

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poti suna la cabinetul veterinat la care vrei sa mergi cu catelusa pentru a afla un raspuns concret.Cred ca e nevoie oricum sa faci programare pentru vaccin, deci in acest fel rezolvi doua treburi deodata.