| AdeAdelinaaaaaaaaaade a întrebat:

am o catelusa de 7 luni, este foarte jucausa si mancacioasa de fel dar in ultimul timp este foarte trista. nu mananca nimic si esti posomorata.ce se intampla cu ea si cum pot sa o ajut? Dau funda

Răspuns Câştigător
| TheWolfy a răspuns:

Catelusa ta este bolnava sau speriata. Sunt mai multe cazuri in care un catel se poate imbolnavi de la mancarea propiului rahat pana la contactul cu alti caini nedeparazitati / nevaccinati. Depinde de starile ei...
Cel mai bine e sa o duci la un control. Nu stiu daca la voi se ia bani pentru un control dar nu cred ca costa mai mult de 50 lei. Mai bine sa fie tratata decat sa stea asa..cine stie ce are saracuta.

6 răspunsuri:
| Doina_Muntean_1971 a răspuns:

Cati ani are, petreci timpul cu ea mai mult, a mancat ceva stricat?

| AdeAdelinaaaaaaaaaade explică (pentru Doina_Muntean_1971):

Are 7 luni si da petrec timpul cu ea ..nu cred ca a mancat ceva stricat pentru ca am mai muti catei si toti au mancat la fel si doar ea e afectata.

| Doina_Muntean_1971 a răspuns (pentru AdeAdelinaaaaaaaaaade):

Atunci dai multa dragoste si afectiune su daca este tot asa duo la veterinar

| BeagleLover a răspuns:

Toti cainii tai sunt vaccinați și deparazitați? Daca nu, e posibil sa i luat ceva de la ei. Sau chiar ea sa se fi imbolnavit daca nici ea nu a fost vaccinata sau deparazitata.

| Anonimhm a răspuns:

Joaca-te cu ea.Cainii au nevoie de atentie. Daca nu merge asa inseamna ca are o problema si trebuie sa vizitezi un medic veterinar!

| Anastasia3000 a răspuns:

Petrece mai mult timp cu ea si duo la un medic. Fundita?