| Beiiby a întrebat:

Buna am si eu o problema cu catelusa mea pichineza.de o zi nu mananca nimic(care ea era o mancacioasa), varsa si are diarie.Ce as putea sa i fac pana ajung luni la doctorul veterinar cu ea. Multumesc.

1 răspuns:
| pisicutzza990 a răspuns:

Pai,poti doar sa o scoti afara, la aer, si sa ii dai sa manance mai putin, si diferit.Adica,mai mult oase, si fara grasime.Cand o vei duce la doctor o sa-i faca o injectie, si isi va revenii. Apoi vei putea sa-i dai de mancare orice(aproape orice). Prietena mea a patit la fel si stiu. Sper ca te-am ajutat!