| Mutu_Alina_2003 a întrebat:

Am o hamsterita care a dat nastere la 3 puiuti. Si nu stiu ce sa fac cand se fac mai mari, masculul l-am dat, ii mănâncă sau trebuie să îi separ? Deoarece eu nu pot sa nu pun mana pe ei cand sunt mari. Sun prea admirabili. Poate sa-mi spuna cineva? Va rog? multumesc.

2 răspunsuri:
| CosminBoss22 a răspuns:

Pai daca ai bani cel mai bine ar fi sa ii tii in custi sau cum se numesc alea separate si sa le dai de mancare dar daca nu ai bani ar fi bine sa ii dai

| Mutu_Alina_2003 explică (pentru CosminBoss22):

Dar in cusca cu ea de ce nu pot sta? Ii mușcă?