| XxAndreixX30 a întrebat:

Bună, Am și eu o întrebare. Ca băiat pot sa fac cursuri de make-up ca mi se pare ceva frumos și chiar mi-ar plăcea sa machiez ba chiar ma machiez și eu doar ca să învăț aceasta arta frumoasa și as vrea doar sa îmi ziceți dacă as putea sa fac cursuri ca băiat? Mulțumesc! ☺️

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti, nu vad de ce ar zice cineva nu, mai ales ca platesti pentru ele.

| Wr3nch a răspuns:

A, si sa te pregatesti ca o sa apara hateri in care o sa zica ca asta e treaba de fetita si alte vrajeli pe post de comentariulaughing

| SingleForOne a răspuns:

Da, bineînțeles, există și personal masculin care se ocupă de îngrijire estetică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca poti face cursuri de make-up. Nu are nicio importanta ca esti baiat. Am vazut atatia baieti care lucreaza ca make-up artisti si multi se descurca mai bine ca femeile. Mult succes

| XxAndreixX30 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns si incurajare si va multumesc tuturor pentru ceea ce mi-ati scris, sunteti niste oameni foarte buni si de treaba happy

| TheMaker a răspuns:

Bineînțeles că poți. Cursurile nu sunt doar pentru femei. Sunt destui bărbați care au dus machiajul la rang de artă.
De exemplu, Richard Taylor (Hollywood). Deci, îndrăznește să crezi. Baftă!

| valentinsdq a răspuns:

Salut.
Da, de ce nu.
Important e sa iti placa tie.
Uite aici un makeup artist la Dior.
https://youtu.be/0DjXjpxa0L4