| InvisibleGirl a întrebat:

Sunteti de acord cu eutanasierea cainilor vagabonti? Eu una sunt impotriva! Ce parere aveti voi?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Sunt impotriva. Sunt alte lucruri mai importante de eutanasiat, cum ar fi politicienii (de exemplu). Cainii vagabonzi nu mi-au furat banii din buzunar, si nici nu au nici o vina fiindca sunt vagabonzi.

69 răspunsuri:
| isildursmen a răspuns:

Sper sa ii eutanasieze pe toti! Sunteti impotriva dar nu cred ca v-ar conveni sa mergeti pe strada, sa fie o haita de caini si sa ai ghinionul sa latre cumva vreun caine la tine ca ai incurcat-o! eu zic sa va mai ganditi! daca tot vreti sa nu ii eutanasieze luati-i fratilor la voi acasa si tineti-i acolo!