| durasdurpaneus a întrebat:

Sunteti de acord cu eutanasierea cainilor vagabonti? De ce nu si de ce Da? Astept pareri, ce mai buna primeste funda!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

In nici un caz! Datorita nepasarii noastre au ajuns in aceasta situatie! cred ca trebuiesc sterilizati, apoi facute adaposturi pentru ei in afara oraselor, sunt suflete de care nu trebuie sa ne batem joc!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu sunt de acord cu eutanasierea câinilor, pentru că au și ei dreptul la viață și pentru că metodele de eutanasiere din România sunt cumplite (animalul are o moarte lungă și dureroasă).
Dar sunt Pro sterilizare.

| mgtow a răspuns:

Sunt buni pentru ciobani-politie sa fugareasca infractorii si sa aiba grija de oi/vaci dar cine se mai ocupa sa-i adune? Nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da