| Cristinuș24 a întrebat:

Am un bichon de 1an jum si de cateva zile este apos. A vomitat de cateva ori si l-am dus la vet si i-a facut o injectie anti vomitat. Din fericire nu a mai vomat dar se pune mereu intr-un loc si sta.(se misca greu). I-am facut si analize de sange dar nu are nimic... Ce pot sa-i fac? Stie cineva un vet bun in Cta?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Katyk3229 a răspuns:

Este posibil și să aibă limbii dacă merge greu dar nu-ți fă griji poate ar trebui să vorbești cu un veterinar sa-l întrebi dacă ai putea sai dai o pastilă de limbii am avut si eu așa problemă și nu i-am dat pastilă la timp deci consultate și după ce îi vei da pastilă totul va fi bine succes!