| christine92 a întrebat:

am un catel de 2 luni jumate si i-a aparut niste bubite in urechi, ce as putea folosi sa ii treaca? tin sa spun ca a facut 2 vaccinuri pana acum si a luat un sfert de pastiluta data de veterinar pentru eliminarea limbricilor. multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheoryOfHarmony a răspuns:

sad Poate sa fie o infectie sau o alergie sau o urticarie. Trebuie neaparat sa-l duci la veterinar. Si eu am avut o problema cu un caine care avea niste bubite rosii in urechi si l-am dus la veterinar si a fost tratat cu o crema, dar din pacate nu mai stiu numele exact. Incearca totusi sa gasesti un veterinar care sa ii crema, nu pastile, deoarece acesta problema creaza un mare disconfort pentru catelusi. sad Sper sa se faca bine!