| alexutzabc a întrebat:

am un ciobanesc german de 4 luni..si inca nu are ridicate urechile.deja imi fac grijisad.voi ce spuneti? dau funda:*

10 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Esti ingrijorat(a) ca nu e de rasa sau ca nu e sanatos?

| alexutzabc explică (pentru AllmaGirl):

Pai nu are cum sa nu fie de rasa.i-am vazut ambii parintihappy:

| PavelVladescu a răspuns:

La vreo 6-7 luni ise ridica urechile big grin

| MihayAndrey a răspuns:

Cu pitbullul sunt din cauza cuparii CEEA CE NU E NATURAL asa ca nu are nici o treaba cu problema s-a. Asteapta pana la 5-6 luni si asigura-te ca nu i s-a pus mana pe urechi sau ca nu i se va pune, asta e o problema.

| Teemo98 a răspuns:

Nu conteaza nu cred ca are vreo problema!

| alexutzabc explică:

Mersi:*

| MadduSnk a răspuns:

Heei, si eu am avut tot ciobanesc german. Iar al meu a ridicat urechile pe la 5-6 luni. Da-i calciu big grin. Il ajuta destul de mult big grin.

| alexutzabc explică (pentru MadduSnk):

Da ai dau calciuhappymersi oricum