| Alina0124 a întrebat:

Bună. Am un iepuraș de camp, un puiut, nu i-am mai gasit mămica și l-am hrănit cu lapte la seringa. Ieri a mâncat un biscuite si azi am observat că are burtica umflată, ce as putea sa fac?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ei consuma fructe, legume nu biscuiți, teoretic vorbind nici tu nu ai de ce sa consumi biscuiți, poate avea crampe, du-te la un veterinar

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A facut caca?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iepurasii maninca morcovi salată verde nu biscuiti sau lapte, dai morcov ras

Răspuns utilizator avertizat
| sammie a răspuns:

Buna! Daca vrei sa-l pastrezi mai bine ii faci niste analize ca sa fii sigura ca nu are boli contagioase.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un consult, la medicul veterinar.

| User1822882 a răspuns:

Ar fi bine să il duceți la veterinar cât mai repede.