| DonnaEmperatriz a întrebat:

Buna tuturor.Am un puiut de pisicuta de 6 zile.Sta cu mamica lui, dar aceasta nu prea il lasa sa suga.In cele din urma am reusit sa o facem sa-si lase puiutul sa uga.Problema este ca pisoiul nu a facut nici un fel de excremnt...si are burtica umflata si rotunda..si il doare daca il atingi pe ea.Ce ii pot da pentru constipatie?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Mai bine intrebi un medic veterinar sau sa chemi unul sa il ingrijeasca.