| Meichan a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar un bichon maltez sau havanez si as spera sa imi dati niste site'uri sau sa imi ziceti de unde l-ati loate cei care v-ati cumparat un bichon.Si ce ati alege dintre maltez sau havanez. Dau funda :*:*

5 răspunsuri:
| Creionelroz777 a răspuns:

Am eu pui de bichon havanez la 800 Ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un bichon maltez, face 4 ani in mai si nu l-as da pentru nimc in lume.Este ca si baiatul meu. Vorbesc cu el ca si cu un om, intelege tot, este extrem de inteligent si iubeste neconditionat; sufera mai mult decit un om.Numai bine.

| Meichan explică (pentru anonim_4396):

De unde l-ai cumparat pe bichonul tau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meichan):

De la cineva din Bucuresti care avea si pe strabunicii lui.Nu tinea decit rasa pura in casa.
Eu atunci cind baiatul este solicitat la imperechere nu cer bani ci vreau un pui pe care il dau, dar nu il imperechez decit cu bichon si numai daca el(baiatul) o accepta pe fetita.

| Ely_Elena_Vlaiku_1957 a răspuns:

Am eu catesusi havanezi o frumusete am 3 albi si unu negru cu alb daca doresti sa cumperi sunama 0724631578