| MichaelParker03 a întrebat:

Bună!
Azi mi-am castrat pisica si mi-e frică sa nu se lingă la operatie. Am primit de la doctor, un guler dar nu vrea să-l țină si țipă până il dau jos.
Aveți idee cum o pot opri in a se linge la operatie?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ca sa nu intre in calduri, le e mult mai bine.

36 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu il baga in seama e un gunoi,sa vezi ce ne injura pe discord, ti a batut joc de silentrain care ia si imprumutat banii, joaca teatru, m-a injurat si pe mine non stop, e turc tigan, vai de steaua lui

| RAY a răspuns (pentru Cosmin86):

Bagp1inm4taRAY
Vineri, 25 Februarie 2022, 10:49 pm
sa mi bag pu n gura ta de terminat

| RxTx a răspuns:

Daca tie ti-ar taia cineva nucile cum te-ai simti?

greece12
| greece12 a răspuns:

O sa-ti spun ce am facut eu cu una din pisicile mele, aflata in aceeasi situatie.
Am luat mancare umeda, niste bobite care stiam ca sunt slabiciunea ei si i-am dat gulerul jos.Se uita la bobite si la mine, innebunita.Nu i-am dat nimic.
I-am pus gulerul, i-am dat o bobita.A mancat-o, astepta sa-i mai dau una.Nu i-am dat.I-am dat gulerul jos.
Ea, saraca, astepta si se uita la bobite, eu vorbeam cu ea.
I-am pus gulerul, i-am dat bobita.Am lasat-o sa-si manance bobita, i-am dat gulerul jos si am asteptat sa vrea alta bobita.
Cum a vrut, iar i-am pus gulerul.
Nu avea pofta de mancare, dar i-am dat mancarea ei favorita si i-am dat-o numai cu gulerul pus.
Dupa 12 bobite,satula, a adormit, cu gulerul pus.
Pe urma nu au mai fost probleme, desi ii mai dadeam bobitele ei dragi, ca sa n-o mint chiar de tot!
Incearca!
Si nu-i da multa apa.

| Emma30555 a răspuns:

Ele nu prea suporta acel guler, nu o chinui, eu zic că dacă trece o noapte o sa fie bine chiar si fara guler

| Cosmin86 a răspuns (pentru RAY):

Am vazut.