| Popadenisamaria20000704 a întrebat:

Buna, azi noapte mi-a iesit hamsterul din cusca si nu-l mai gasesc nicicum. Oare ce trebuie sa fac? Stau la apartament cu 3 camere si il tineam in sufrageria si usa la sufragerie nu era inchisa de tot, am tras dulapul, patul m-am uitat in celelalte camere pe sub pat si nu l-am gasit.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cautati in locuri stramte, nu cumva sa fi fost strivit de vreo piesa de mobilier sau usa?

| ValentinMihai78 a răspuns:

Puneți boluri cu mâncare în toate camerele și așteptați.
Iar, o altă variantă este mutarea mobilei. În rest, depinde la ce etaj stați, dacă a ieșit pe balcon și balconul nu este închis, 50/50 % șanse de a-l mai găsi!