| Any1998 a întrebat:

Cainele meu are niste simptome foarte ciudate
Nu poate sa mai latre ca se ineaca
Vomita
Are ochii rosii
Nu mananca nimic
Nu vrea sa se mai ridice de jos
Tuseste.
Are 9 ani
Crede-ti ca e pe moarte sau e doar bolnav? Tin foarte mult la el. Ce ar trebui sa fac? help : (

5 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Cheama preotul! si apropo, scoate moartea aia de sub el!

| eudoareuu a răspuns:

Cel mai bine ar fi să mergi cât mai repede cu el la veterinar.

| Storm1X a răspuns:

Sa nu-i mai dai sa fumeze data viitoare, nici ciuperci laughing Acum serios, de ce nu te duci la un medic veterinar?

| ANDA135 a răspuns:

Asta se intampla pentru ca e foarte batran, nu pot eu sa iti zic daca e pe moarte, cel mai bine ar trebui sa te duci cu el la un veterinar, doar el iti poate zice exact ce se intampla cu cainele tau