| AmiraGordy a întrebat:

Cainele meu tuseste ca un magar si pare ca se ineaca, apoi ar avea impresia ca vomita. S-a intamplat de cateva ori pana acum, nu zilnic dar s-a intamplat. Nu stiu ce sa ii fac, cum l-as putea duce la doctor, pentru ca a fost traumatizat inainte sa il iau eu si este f agresiv cu strainii, este labrador. Ma sperie f rau imi da senzatia ca se ineaca si o moara

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" AmiraGordy a întrebat: Cainele meu tuseste ca un magar..."

nu știu ce-o fi având bietul DAR îmi place exprimarea!

| aditimus a răspuns:

Du-l cel mai bine la veterinar ca il poate seda.

| ancaval a răspuns:

Eu nu pot să cred că citesc așa ceva. Serios.
Vrei un nume pentru cățel? Am înțeles. Te putem ajuta, dar NU și când ține de sănătate. Exclus așa ceva.
Mergi la veterinar.