| Mohorea_Kamelia_2000 a întrebat:

Buna.Câinele meu ce suferă de parvoviroza, de 4 zile este mai bine doar ca noaptea trecută a făcut diaree cu sânge și a vomat, este sub tratament, fac tot ce pot. Ce spuneti mai poate scăpa? Este vioi, aleargă și da din codița când vorbesc cu el, totuși am speranța ca se va face bine in ciuda simptomelor care totuși s-au mai ameliorat

Răspuns Câştigător
| Anonimgirltpu a răspuns:

Daca face tratament se va face bine. Si cainele meu a suferit de aceasta boala. A fost pe moarte. Medicii nu ii mai dadeau sanse de viata. si totusi a supravietuit. Daca al tau este vioi atunci clar se va face bine. Nu renunta la tratament chiar daca ajunge intr-un stadiu in care nu ii mai dai nicio sansa de supravietuire. Iti zic din proprie experienta.

| Mohorea_Kamelia_2000 explică (pentru Anonimgirltpu):

Mulțumesc din suflet pentru răspunsul tău! Ma încurajează foarte mult in perioada asta

1 răspuns: