| AndreeaIancu8888 a întrebat:

Buna, câinele meu nu mănâncă de trei zile, vomita si are diaree, a slăbit foarte mult, are 2 kg la 2 luni jumate, de dimineata a vomat sânge iar acum a făcut treaba mare tot cu sânge, am fost dimineata cu el la veterinar si i-a facut niste injecții, mi-a dat ceai de menta si musetel să-i dau doar atât fără mâncare și 3 pastile sa-i dau in fiecare zi, nu stiu ce sa fac ca o vad asa toată ziua vomita mereu si sta asa moale, ce să fac sa schimb medicul?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E pe moarte catelul din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa schimbi dar nu stiu daca mai ai ce sa faci

| alex241 a răspuns:

Părerea mea e să schimbi medicul, iar dacă te ține buzunarul, să duci câinele la o clinică, să fie internat și să fie sub supravegherea medicilor, e cel mai bine! Nu vreau să te sperii, dar posibil să aibă parvo- virus. E un virus care atacă cel mai mult puii... Succes și să auzim vești bune!