| SMA a întrebat:

Catelusa mea de 2 luni jumatate are doua bubite rosii pe burtica. Stiti ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde, poate fi de la căldură, de la hrană (o intolerantă la mâncare). Urticarie, infectie, ciupituri de insecte etc. Poate fi o alergie la ceva, ori de la un alergen din casa de ordin chimic. Eu te sfatuiesc sa mergi sa-l vadă un veterinar BUN, neapărat. Chiar te rog! Ele se pot inmulti, dar nu vreau sa te sperii.
http://www.adoptiicaini.ro/caini/pete-rosii-pe-burta/

8 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Sunt multe? ar putea fii niste muscaturi de insecte

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Probabil sa is tatele

| SMA explică (pentru OmulCareStieCeFace):

Nup, sunt bubite. xD

| OmulCareStieCeFace a răspuns (pentru SMA):

Atunti poate fi o amarata de arelgie sau piscaturi de insecte

Răspuns utilizator avertizat