| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, cățelușul meu in vârsta de 7 ani merge foarte greu, e Bichon, îl dor picioarele din spate și spatele. Nu am posibilitatea sa ajung cu el la veterinar, nu am nici un veterinar in zona unde locuiesc, iar pana in cel mai apropiat oras sunt 50 de km, ce as putea sa ii dau? Ceva antiinflamator pentru oameni? Dau funda!

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Aaa.poti sa faci si asta dar ce poti sa faci este sa cauti un veterinar pe internet care este ok sa te ajute "telefonic" cu un sfat motivandu/i problemele tale de deplasare si POATE sa te ajute si cu niste medicamente, prin posta sau sa le comanzi tu de pe internet, pentru caini.