| LaRysutz a întrebat:

Chiar imi doresc in ultimul timp un pet. asa ca m`am gandit sa`mi cumpar un perus. ce avantaje si dezavantaje au aceste pasari?

Răspuns Câştigător
| xDr0gs a răspuns:

Salut.Si eu am un perus albastru.E linistit adica nu face galagie noaptea deloc.Nici ziua nu ii prea aud guralaughing.Si sunt foarte blanzi.Am mai avut unul galben inainte si mi-a trait 5 ani.Iti recomand sa iti iei perusbig grin.

| LaRysutz explică (pentru xDr0gs):

E adevarat ca daca ii iei de mici ar avea sanse sa si vorbeasca? si trebuie neaparat sa fie pereche? eu mi-as dori doar unul.

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Galagia.
Pa,pa!