| Afloroaei_Daniel_1905 a întrebat:

Am un telefon vechi si vreau sa il schimb. M-am gandit la un SAMSUNG GALAXY M 21. Merita sa il cumpar? Ce avantaje si dezavantaje are?

Daca il are cineva imi poate zici ce parere are despre el? Cum se simte in mana si daca este o achizitie buna?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun. Ti-l recomand. Insa nu stiu exact pentru ce il folosesti.

| Afloroaei_Daniel_1905 explică (pentru anonim_4396):

Nu i-au acest telefon pentru al folosi pentru jocuri ci pentru viata de zi cu zi... Vreau sa fie ceva calitativ si ca sa-si merite banii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Afloroaei_Daniel_1905):

Eu zic ca merita. am un Redmi A9 simplu cu 2GB RAM si 16 GB stocare si-mi ajunge pentru activitati din viata mea + cateva jocuri. Nu vad de ce GALAXY M 21 n-ar fi rau.