| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii (foarte stricti si hotarati, apropo) sa imi ia o pisica? Stau la casa... Funda pentru cel care functioneaza!

Răspuns Câştigător
| atomick a răspuns:

Eu am o pisica si pe parinti mei i-am convis sa ma lase spunandu`le ca este spre fericirea mea + doar eu am grija de ea...happy

5 răspunsuri:
| Cora22 a răspuns:

Buna

Depinde care sunt argumentele parintilor tai.

| Bojthe a răspuns:

Spunele ca stand la caSA exista posibilitatea unui intrus iar dsak ti-ar cumpara o pisica lar hali apoi promiltele ca o sa iei note mari bla bla bla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii zici ca pisica nu face multa mizerie, prinde soareci, dar roaga-i foarte frumos.

| deya_2793 a răspuns:

Demonstreazale ca poti fi responsabila, fa ceva mai impresionant ce sti ca ar astepta de mult de la tine si sigur vei reusi:d

| cristithebest28 a răspuns:

Promite-le ca o sa ai grija de ea,ca o s-o ingrijesti, ca o sa-ti asumi toata responsabilitatea cand face ceva, si reaminteste-le avantajele pe care le pot avea...numai daca urasc animalele o sa se opuna...la mine a mers cu un catelbig grin