| KenNTAlex a întrebat:

daca este cineva cu ceva expreienta, un veterinar sau cineva care ma poate ajuta! Am un caine de la varsta de 7 ani, in prezent il avem acasa de 9 ani, sanatos, jucaus, un caine normal, aseara cand am ajuns cu toti acasa, zacea in curte intins pe o parte, tremurand, ca un stapan de caini, am mers acasa dupa dl.Veterinar,care a spus ca probabil a fost muscat de albina in zona gatului, i-a administrat 2 injectii, respectiv : -otravire ( in cazul in care cineva i-a administrat ceva cainelui cat timp eram plecati ) si una pentru intepaturii, etc. I-am administrat apa din ora in ora ( turnat pe pot, si mai inghitea din aceea deoarece doar pe o parte sta ), in momentul de fata, mai are cateva crize de epilepsie, si ii tremura capul, si dl. Veterinar, ne-a zis ca una dintre injectii ar trebui sa isi faca efectul in timp de 24h. Daca cineva ma poate ajuta cu mai multe detalii, va rog sa ma contactati sau sa raspundeti in comentarii! Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| SarcasticLady a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu veterinarul la care ai dus cainele, el stie mai multe despre asta si iti poate explica tot ce vrei sa stii. happy

| Mechno a răspuns:

Ce injectii i-a facut?