| MyAngelT a întrebat:

De putin timp aparatul meu foto Nikon D40X a inceput sa aiba cateva probleme. Nu imi mai apare nimic pe monitor si nici pe vizor desi el este deschis, insa luminita de langa monitor se aprinde. Stiti cum as putea remedia acest lucru? Nu am timp sa il trimit intr-un service autorizat. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Fără service... chiar nu știu cum ai putea să îl repari. Nu e o lanternă, să-i schimbi bateria sau becul și să meargă de parcă-i nouă.