| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu aparatul foto Nikon Coolpix l100.
Apas pe butonul on/off pentru al deschide, se aprinde beculetul dupa care se stinge si nu apare nimic pe ecran.
E cu baterii si nu stiu daca poate fi si incarcat pentru ca nu este al meu si nu am incarcatorul.
S-a intamplat ceva cu el sau doar s-a descarcat?
Cineva mi-a zis sa il duc la service ca nu s-a descarcat.
Va rog lamuriti-ma multumesc

8 răspunsuri:
| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Probabil vede ca nu prea mai au energie bateriile si se inchide, incearca cu altele!

| wolder a răspuns (pentru VasilicaDarkKnight):

Am bagat altele dar tot nu merge

| VasilicaDarkKnight a răspuns (pentru wolder):

Ai incercat s-o pornesti bagata la pc?

| wolder a răspuns (pentru VasilicaDarkKnight):

Am incercat dar nu se deschide si nici no vede conectata

| VasilicaDarkKnight a răspuns (pentru wolder):

Inseamna ca s-a stricat ceva in ea si mai bine o duci la reparat:-s

| wolder a răspuns (pentru VasilicaDarkKnight):

Ok Multumesc sad

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Pai daca este pe baterii schimbai bateriile si totusi firma Nikon? adica stiu si eu cum este ca are si un prietense vede chiar fain da e slab fa si tu cumva aduna bani si i-ati un aparat foto, unsony, un LG, un Samsung ceva de care a auzit toata lumea nu Nikon

| wolder a răspuns (pentru Alex_Anghel_1993):

N-am de ce sa imi adun bani sa imi cumpar altu fiindca sunt foarte multumita de asta.
Firma e foarte buna crede-ma face niste poze minunate si n-am nevoie de o firma de care a auzit toata lumea cum e Samsung ori LG.
Si mai ales de aparatele nasoale de la aia de 4-5 milioane.
http://www.elog.ro/......+l100.html