| deyule794 a întrebat:

Am un aparat foto Nikon la care nu merge blitul straight face Cand vreau sa fac poze, blitul se aprinde insa nu are deloc intensitate straight face I-am schimbat si bateriile, dar nimic. Stiti de la ce ar putea fi si cum sa il fac sa mearga? Multumesc anticipat! ( coolpix L110 daca conteaza modelul)

2 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

Incearca in setarile aparatului, sau daca nu merge inseamna ca asa merge blitul la aparat

| deyule794 explică (pentru catalinalina):

Am de un an si ceva aparatul, si mergea la inceput. Vad ca acum nu mai merge.straight face. Am umblat peste tot, prin setarile alea, da nimic.straight face