| cipailina a întrebat:

Dupa cum stiti, primavara e 'sezonul imperecherilor', iar eu am 2 perusi, mascul si femela. Femela vrea sa se imperecheze (isi ridica coada, pupilele se micsoreaza) insa masculul refuza (ei s-au mai imperecheat si anul trecut insa si-au spart ouale). Nu-i pot imperechea eu? La imerechere isi freaca funduletele...nu le pot freca eu (pe-ale lor)? happy

Răspuns Câştigător
| MonicaPis a răspuns:

Nu ii poti face sa se iperecheze mai bine dai si ia rosella ca astia nu sparg ouale si se calca. Ori se poate la perusi sa nu fi venit timpul masculul hotaraste BAFTA