| ailin a întrebat:

Buna eu am un perus si ieri l am adus cu mine la tara a fost tare voios doar ca azi noapte s a speriat de 2 ori din cauza zgomotului si azi nu a mancat deloc desi nu pare trist s joaca cu oglinda canta cate putin insa mi s pare ca a facut diaree asa are p pene va rog sa ma ajutati cu o parere

Răspuns Câştigător
| SicBru a răspuns:

Nui nimic ingrijorator la asta. s-a speriat si o sai ia ceva timp sa isi revina dar isi revine in cele din urma. si papagalu meu s-a speriat de o pisica care a adus-o fratele meu in casa si vreo 3-4 zile nu a iesit din cusa si nu manca dar dupa cateva zile sia revenit. deci nu fii speriata ca o sa-si revina.

sper ca te ajutahee hee fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu are pofta de mancare din cauza faptului ca i-ai schimbat locul, aerul, casa.

| ailin explică:

I as lua pereche dar nu stiu ce e cineva d la petshop mi a zis ca e fata si din c am citit eu p net are ciocu ca un baiatlaughinglaughing

| ZμZμ a răspuns:

Trebuie sa fie 2 pentru ca si la mine am luat unul si era sa moara pentru ca era singur.asa ca daca e baiat mai ia o fata si invers