| NyxWilliams a întrebat:

Bună, eu încerc să scriu o carte dar am o mică problemă, dar prima dată voi încerca să fac o mică descriere a cărții înainte să pun întrebarea.

În carte este vorba despre o fată care din cauza unui accident de mașină intră în comă și ajunge în altă lume, acolo ea are misiunea de-a opri un război care ține de mai bine de 300 de ani.

Și întrebarea este dacă puteți, vă rog, să-mi dați idei de câteva reguli.

Exemplu: Cei din regatul „..." n-au voie să intre în regatul „..."

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Cei din regatul..nu au voie sa se indragosteasca de persoane din celalalt regat, nu au voie sa se ajute unii pe altii, sa comunice...

| NyxWilliams explică (pentru christall):

Mulțumesc

| christall a răspuns (pentru NyxWilliams):

Cu placere! Mult succes! Astept sa citesc cartea happy