| AmD a întrebat:

Intrebarea mea de azi ar fi :Ce colectionati? sau ce hobby aveti?
Ce v-a atras la acestea?

11 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Mie imi plac mult bijuteriile, in special bratarile. Deci pot spune ca am colectie de bratari. Ce ma atras la ele? Probal ca nevoie de a asorta ceva cu toate hainele.

| SandraMikyZu a răspuns:

Animeurile... ce m-a atras? tot de la caracter pana la stil de viata dar in special caracterul lor. daca toti ne-am comporta asa totul ar fi lumt mai bine si lumea ar fi mult mai buna

| felicia1998 a răspuns:

Colectionez papusi din portelan de epoca de asemenea sunt pasionata de design (fac accesorii handmade) si sunt preocupata de arta plastica(tot ce cuprinde acest domeniu sculptura, pictura, origami)m-a atras prin faptul ca pot foarte desema si sculpta

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Sunt Colectionar de ideii.

◕ Ce ma atras?

◕ Imbunatatiirea caracterului propriu, si explorarea de noi orizonturi ale evolutiei umane.

| AnDrEy_8110 a răspuns:

Capacele de fier de la sticle! Am chiar si de PepsiCola, Coca cola, Fanta, apa, bere...
M-a atras diversitatea acestora!

| Clauvdgg a răspuns:

Eu colectionez postere si autografe cu vedete.big grin

| KeshaTikTok a răspuns:

Eu colectionez baieti.laughing nu ma, glumeam! =]] nu colectionez nimic. Dar sunt pasionata/am hobby-ul de a canta peste tot! :d laughing

| Funions a răspuns:

Eu colectionezi vederi, din tara, din strainatatehappy. Sunt foarte pasionata de turism:X

| grsone a răspuns:

Eu sunt cu brichetelelaughingbig grin
chiar daca am aproape 100 de exemplare.....cred ca sunt doar doua sau trei care merglaughingrolling on the floor

| grsone a răspuns:

Ce m-a atras la ele? ...probabil nevoia de brichete tinand cont ca sunt fumator...