| NameName a întrebat:

Ce hobby aveti?
Ce colectionati? Funda la cele mai frumoase raspunsuri (dar nu mintiti!)

9 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Ador pasarile, in special porumbeiismug.

| ioanaioana a răspuns:

Stiu ca e ciudat dar colectionez reviste avon laughing, colectionam si servetele da acu numai-dar inca mai am colectia

| MihaelaDart a răspuns:

Colectionez lumanari parfumate, scoici, cochilii, caluti de mare, stelute de mare, arici de mare uscati, flori de mina, bacnote si monezi vechi.

| Trefla a răspuns:

Colectionez motociclete/atv-uri tu ce colectionezi?tongue

| AnneBre a răspuns:

Eu colectionam servetelebig grin am avut peste 500

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Listening to MEtaL!

| xBluO a răspuns:

Pai eu colectionez amintiri de la spectacolele mele, piese de teatru pe care le tin la Teatrul Nottara. happy

| SickkSus a răspuns:

Pai am un hobby obisnuit dansul pentru ca este feminini si este un sport foarte placut.Si colectionez margele si mai si cumpar si din diferite elastice sau ata colectionezi bratari pentru pietenii mei care imi dau diferite cadouri si fericiri in viata.Deasemenea mai si desenez in timpul liber dar asta este in timpul liber.

| Andreea_9995 a răspuns:

Imi place sa fac poze...sa cant...(smile)