| dulshe a întrebat:

Aveti k hobby sa colectionati ceva?
ce anume?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Magneti din tarile prin care am fost. De obicei imi place sa cumpar ceva suvenir din fiecare loc in care ajung.Am deja o colectie draguta de magneti pe frigiderbatting eyelashes

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Impreuna cu sotul meu, colectionez vase de ceramica traditionale.

| fluturas a răspuns:

Servetele si creioane mici, mici big grinwinking

Anna
| Anna a răspuns:

Colectionam poze cu bebelusi si tot felul de obiecte: botosei, caciulite, pantofiori-dar acum am nepotica si i le-am dat ei pe toate.Deasemenea,am o colectie impresionanta cu poze cu minebig grin!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Carti vechi.

daniela
| daniela a răspuns:

Clopotei, la inceput am colectionat numai din cei metalici apoi am trecut si la cei din portelan, lut si cristal. Am peste 100 si sunt cumparati fiecare de prin locurile pe care le-am vizitat in concedii.

auran
| auran a răspuns:

Da, pungile de cadouri

| moonY a răspuns:

Baieti

| DenissaDeea a răspuns:

Da imi place sa colectionez cartii de bucatarie si romane/si mai colectionez florii din cele mai rare si speciale flori existente...

assiris
| assiris a răspuns:

Pinguini, imi pare rau ca nu pot sa va arat o poza cu toata familia.

| beba a răspuns:

Eu colectionez buburuze, am deja vreo 30, is foarte frumoase si de diferite marimihappy

| selef a răspuns:

Facturi.

| joy a răspuns:

Da, cercei si vederi din toate tarile.

| mikiscence a răspuns:

Barbatzilaughing((glumeam)

| alina_8976 a răspuns:

De toatehappy.

| Teardrop:] a răspuns:

Eu colectionez pixurilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Da mie imi plac icoanele. de aceea am destul de multe. si imi mai plac fluturi de dizaintongue

| bibix_5640 a răspuns:

Hmm...am confectionat servetelehappy..si pixurihappy

| Beatrice_6624 a răspuns:

Da parfumuri, carti, fotografii, haine.

| rahynn a răspuns:

Monede vechi.cutii de parfumuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, experiență!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cravate, bauturi si ceasuri de mina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceasuri de mana:X:Xle ador:X:Xam o colectie impresionanta

| Medeea09 a răspuns:

Magneti cu diferite ilustratii din strainatate si servetele de toate felurile