| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Mi-am cumparat acum 2 zile un Gerbil si este foarte sperios si daca vreau sa-l iau in mana ma ciupeste si se zbate...Am mai avut 4 hamsteri pana acum si nici unul nu era asa. Cu ceilalti ma jucam imediat ce-i aduceam acasa si nu era nici o problema dar de data asta e altfel. Ce as putea sa fac? Funda si vot! :*

1 răspuns:
| MrAnonymus a răspuns:

Este inca speriat de noua casa si noul stapan. Ofera-i atentie si mancare si in scurt timp isi va da seama ca ii vrei binele.