| Raicu_Gabriela_1992 a întrebat:

mi-am luat acum 2 saptamani un bichon bolognese si isi cam face nevoile fiziologice pe unde apuca. Cum il pot invata sa-si faca nevoile intr-un singur loc?

3 răspunsuri:
| ThePuffy a răspuns:

Ceartal daca face unde nu are voie. Sau cumparai pempers pentru caini, ori scoate si cainele pe afara, nu-l tine numai in casa.

| Teodorel a răspuns:

Daca face la "olita"dai de mancare
Daca face pe covor lasa-l flamand sau loveste-l
V-a invata repede!

| Gabitza1611 a răspuns:

Du-te la o farmacie veterinara si iai un pampers pentru caini daca nu scoate-l zilnic afara! asa am facut si eu cu cainele meu!
Funda?