| anonim_4396 a întrebat:

Miine merg la un interviu cu un preot din localitatea mea, unde mai multi elevi ii vor da intrebari. ajutati-ma cu citeva intrebari va rog mult:*... Fundita pentru cele mai multe si mai creative intrebari! Multumeesc:*

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Daca omu a zis ca ii pun intrebari inseamna ca asa e laughing
sau tu te duci la preot numai la spovedanie? tongue

uite intrebari.

De ce nu este considerata crestineasca incinerarea?
Cum defineste un adevarat crestin? facand abstractie de religie.

daca apuci sa ii spui astea sa imi zici si mie laughing

7 răspunsuri:
| uN23 a răspuns:

Hmm, in primul rand se cheama spovedanie, nu interviu si in al doilea rand, preotul iti pune tie intrebari, nu tu lui. happy

| uN23 a răspuns (pentru Danzell):

Eram sarcastic. happy

| Danzell a răspuns (pentru uN23):

In limbajul scris nu prea ai cum sa iti dai seama cand cineva e sarcastic laughing

| Mellyssa a răspuns (pentru uN23):

Hmmm, nu e neoie sa demonstrezi la toti lipsa ta de intelecthappy,,,, Daca am zis ca-i interviu pai e interviu, si daca stiu eu unde ma duc, pai stiu ca acolo noi vom da intrebari si el va raspundehappy Ms de ajutor!

| Mellyssa a răspuns (pentru Danzell):

Ms, a doua cred ca o sa il intreb, dar mai am nevoie de mai multe. Daca mai ai vreo idee, mi-o zici si mie te roghappy Ms

| Danzell a răspuns (pentru Mellyssa):

Ce crede despre construirea catedralei mantuirii neamului(in valoare de peste 100 mil Euro ca sa stii si tu tongue) in conditiile in care sistemul de invatamant si cel de sanatate sunt subfinantate?

intrebari mai religioase nu prea am laughing zic si eu ce ma doare

| Mellyssa a răspuns (pentru Danzell):

Ok mersi ...Iti dau funda caci altcuiva n-am cuibig grin

| Danzell a răspuns (pentru uN23):

Daca omu a zis ca ii pun intrebari inseamna ca asa e laughing
sau tu te duci la preot numai la spovedanie? tongue

uite intrebari.

De ce nu este considerata crestineasca incinerarea?
Cum defineste un adevarat crestin? facand abstractie de religie.

daca apuci sa ii spui astea sa imi zici si mie laughing