| BigsmilexD a întrebat:

Heii :X
Am de dat un fel de interviu pentru scoala si una din intrebari suna asa : " Cum reusesti sa te mentii in topul celor mai buni elevi? ".
Va rog ajutati-ma.
Nu stiu cam cum sa raspund.
Mersi kiss. Funda

3 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Pai cum,nu stii? Doar spune cum reusesti adica ii povestesti tot cum invet, cat de mult, chestii d'astea

| tpuu a răspuns:

Cu ajutorul increderi si responsabilitatii de a ma mentine pe topul celor mai buni elevi.Sa nu uit si de incredere,ea este pe primul plan, atunci cand ai incredere in tine reusesti, asa cum am reusit si eu si voi reusi incontinuare sa ma mentin exact pe topul la care sunt acum.

| CaMeLya_5874 a răspuns:

Pai poti spune asa:ma mentin in topul celor mai buni elevi prin faptul ca ma stariu si pun multa silinta pentru ceea ce fac la scoala, astfel am succese si sunt una din cele mai bune! Sper ca te-am ajutat! Succes! Funda?