| anamariiaaaa a întrebat:

Nu stiu daca mai raspunde cineva pe acest site dar am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.
Am un motanel de aproape 2 luni care face la litiera si a facut bine prima saptamana cat a stat la mine dar acum cand se duce si face treaba mare nu este atent si se baga cu gherutele din spate in fecale si dupa trebuie sa il spal ca alearga prin casa si murdareste...S-a intamplat deja a 4 a oara si nu stiu cum sa il fac sa nu mai faca chestia asta!
Stiu ca e mic si poate nu stie doar ca e destul de complicat sa-l spal de fiecare data mai ales ca sunt la scoala de la 12 pana la 19...

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, ce rasă e motanul?

| anamariiaaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Este corcitura cel mai probabil, l-am luat de la o doamna si nu mi-a zis nimic.