| DelphhiN a întrebat:

Buna seara.
Am fost rugată de cineva sa am grija de 2 broscute țestoase in acvarii diferite. Cea mai mare mănânc hrana speciala pentru broaste, pe cand cea micuta de cand mi-a fost adusa ieri la ora 16 nu a mâncat nimic.
Sfaturi? Multumesc

3 răspunsuri:
| MihaiTheBest481 a răspuns:

Buna Seara, v-as recomanda sa apelati la stapanul Broscutelor si sa il/o intrebati ce mananca de obicei si daca s-a mai intamplat asta. Cu siguranta stapanul/stapana va stii ce sa faca, daca nu va stii nici el/ea ar fi indicat sa prezentati broscuta la un medic veterinar

| DelphhiN explică (pentru MihaiTheBest481):

Ambele broscute mănâncă aceeasi mâncare. Stăpână este plecata din tara. Momentan am pus în apa ceva mâncare si sa vad maine dimineata poate nu mai găsesc mâncarea. SPER.

| MihaiTheBest481 a răspuns (pentru DelphhiN):

Daca broscuta nu mananca pana dimineata ar fi indicat sa mergeti la cel mai apropiat medic veterinat, poate reprezenta o problema medicala.